Plavání při svíčkách s bublinkami


Období předvánočního shonu se blíží a my bychom Vám rádi dopřáli pár hodin odpočinku.

Dejte si pauzu od každodenních povinností. Hoďte starosti za hlavu. Nabízíme Vám skvělý a nezapomenutelný zážitek. Nechejte se přenést na Vaše nejoblíbenější místo. K tomu Vám pomůže relaxační hudba, whirpool, sklenička Prosecca v ruce, tentokrát až k bazénu. Jen Ty a Tvůj milý/milá, přítmí, svíčky, relax, otevřený průchod mezi bazénem a saunovým světem a k tomu tři speciální saunové ceremoniály. Dále jistě nemusíme pokračovat.. 😉 Toto vše je Plavání při svíčkách!

Bistro na Kryťáku je také připraveno se speciální nabídkou. K oblíbeným stálicím, jako jsou tortilly, toasty, nebo domácí hranolky /s chedarem/ trhaným masem, bude v nabídce pro tento večer i Prosecco, Aperol Spritz, Hugo Spritz a sladká tečka na závěr v podobě ovoce v čokoládě s créme fraiche. K dokonalosti postačí již jen možnost vychutnat si drink přímo u bazénu, což Vám rádi při této příležitosti umožníme.

 

Termín: sobota 26. 11. 2022 v čase 19:00-22:00

AKČNÍ CENA: 390 Kč / osoba

V ceně: 3 hodiny relaxu v bazéně i Saunovém světě se 3 ceremoniály
                1 sklenička Prosecca

Poznámka: Na tuto speciální akci není možný vstup přes Váš abonentní čip.

 

Zní to lákavě, že? 😊  Tak si rezervujte on-line své místo již nyní.

 

UPOZORNĚNÍ: Celý areál Aquaparku Olešná bude v sobotu 26. listopadu otevřen pouze do 18:30, z důvodu příprav na Plavání při svíčkách. Prodej vstupného tak bude možný pouze do 16:45.

Děkujeme za pochopení.