Čas na relax


Náš Saunový svět je klidné místo, kde můžete odpočívat a načerpat novou energii. Saunový svět je s bazénovou části propojen vlastním vstupem, takže vás po plavání a blbnutí ve vodě čeká absolutní oáza klidu. Krytý aquapark Olešná nabízí nejen koupání, plavání, tobogán, divokou řeku, whirpool, dětské brouzdaliště, Bistro na kryťáku,.... ale také možnost odpočinku a relaxu.  

Můžete si u nás vychutnat finskou saunu, slanou římskou lázeň, tureckou parní lázeň se světelnou terapií, infra kabiny, ochlazovací bazének, ochlazovací sprchy (i s regulací teploty vody), ochlazovací džber a také se můžete občerstvit v Sauna baru s výběrem nápojů a drobného občerstvení.

Chtěli byste udělat radost svým blízkým dárkem, který potěší každého? Obdarujte ho dárkovým poukazem do Aquaparku Olešná. Nově můžete dárkové poukázky na rok 2023 zakoupit i v centru města na recepci haly Polárka, která je otevřena denně v čase 6:00-22:00. Nebo také online z pohodlí domova formou objednávky. Online nákup můžete provést zde. 

 

 

Fotogalerie

Kde nás najdete?

Aquapark Olešná

Nad Přehradou 2447, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°39'47.0"N, 18°18'30.9"E

Kontakt na recepci

Tel.: 558 638 754 - informace