Vyhodnocení letní soutěže pro dětské malíře


Rádi bychom poděkovali všem dětem za jejich účast v soutěži s Aquaparkem Olešná a za díla, která vytvořily. Zvolit vítěze z tak velkého množství obrázků nebylo vůbec jednoduché, nicméně vítěz může být pouze jeden. My jsme měli tu možnost udělat radost hned pěti z vás, kteří se předvedli s nejoriginálnějším obrázkem a obdarovat je věcnými dary, které nám do soutěže věnovali naši sponzoři - RS Budoucnost, Taneční Studio DANCEPOINT, JAPAsport Olešná, DECATHLON Frýdek-Místek a další, za což jim velmi děkujeme a vážíme si toho.

Hodnocení výsledků dopadlo následovně:

Na pátém místě se umístil Fanda, 8 letTěsně pod stupně vítězů jsme vybrali Damiana, 6 letTřetí příčku letos vyhrává Zuzka, 11 letDruhé nejlepší dílo je od Abbie, 6 letA v letošním roce se dětským malířem léta 2019 stala Vaness, 11 let

Ti, kteří se neumístili nebo se nezúčastnili, nemusí smutnit, v nejbližších dnech bude spuštěna další každoroční soutěž s názvem "Kreslíme s Polárkou", kde budeme opět soutěžit o hodnotné ceny. Pro více informací sledujte webové a facebookové stránky Haly Polárka.

Váš Aquapark Olešná

Fotogalerie

Kde nás najdete?

Aquapark Olešná

Nad Přehradou 2447, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°39'47.0"N, 18°18'30.9"E

Kontakt na recepci

Tel.: 558 638 754 - informace