Vyhodnocení letní výtvarné soutěže “Prázdniny se SPOXem“


Prázdniny skončily a s příchodem nového školního roku nadešel také čas vyhodnotit dětskou prázdninovou výtvarnou soutěž „Prázdniny se SPOXem““. 


Soutěž probíhala v období prázdnin v rámci „SPOXy proužkovaného léta“ na Letním aquaparku Olešná a pro účast v soutěži bylo potřeba předat kreslený obrázek s letní tématikou a s maskotem SPOXem.  Zapojit do soutěže se mohly děti do 12 let.

Hodnocení obrázků bylo náročné, celkem se v soutěži sešlo 127 kreseb od dětí ze všech koutů České republiky, ale také ze Slovenska či z Polska. Nejmladšímu malíři byl 1 rok. Všechny obrázky byly krásné a originální a dětem se velmi povedly.

Děkujeme tímto všem, kdo se soutěže účastnili. Vybrané obrázky budou vystaveny v prostorách šaten Krytého aquaparku Olešná do konce roku 2018. 

Děkujeme rovněž našim partnerům, o jejichž ceny jste soutěžili, a to: Pensionu „Chata pod Lysou horou“, který vám věnuje rodinný pobyt v srdci Beskyd, hotelu Park Inn by Radisson Ostrava, jenž vás zve na snídani formou bufetu, Ski areálu Bílá, který věnuje do soutěže rodinný skipas, společnosti FitKoloběh Frýdek-Místek za ukázkovou výukovou jízdu na koloběžce a společnosti DECATHLON za její poukazy na nákup.

Blahopřejeme vítězům naší soutěže. 

1. místo Nela, 8 let (obrázek naleznete na FB aquaparku)

2. místo Lucie, 8 let (obrázek naleznete na FB aquaparku)

3. místo Adéla, 11 let (obrázek naleznete na FB aquaparku)

 

4. místo Kristýna, 9 let

5. místo Martin, 5 let

6. místo Ludvík, 6 let

 

Autory vítězných obrázků, resp. jejich dospělé zástupce,  budeme kontaktovat e-mailem a pozveme je k osobnímu předání cen. 

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme krásné dny.

spox

 

 

Fotogalerie

Kde nás najdete?

Aquapark Olešná

Nad Přehradou 2290, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°39'47.0"N, 18°18'30.9"E

Kontakt na recepci

8:00-20:00