SPOX, maskot společnosti SPORTPLEX, v kostýmu i v omalovánkách


V letošním roce jsme se rozloučili se „starým kostýmem“ SPOXe, firemního maskota, který byl oficiálně představen v roce 2011 a od té doby se účastnil mnoha akcí, na kterých vás bavil svými veselými kousky.
Za těch sedm let nám SPOX „zestárnul“, opotřeboval se a začal se dokonce i párat.

A tak vás bude od letošní sezony náš maskot bavit „v novém hávu“. V průběhu léta 2017 jsme vám představili nový kostým SPOXe, který je trochu odlišný od kostýmů původního, jak můžete vidět na fotografií níže.

Co to vlastně SPOX je? Co představuje a proč? Náš maskot je modrá kapička vody, která „protéká“ všemi našimi středisky a její vlastnosti v různých skupenstvích charakterizují naši společnost.
Voda jako LED: lední hokej v hale POLÁRKA
Voda jako KAPALINA:  Krytý i Letní aquapark Olešná
Voda jako PLYN: Saunový svět v krytém aquaparku
SPOX má sice nový vzhled, ale starou báječnou povahu a bude vás provázet nejen akcemi na aquaparku Olešná, ale jako host se bude účastnit i jiných programů tzv. mimo dům.

Maskota SPOXe si můžete na recepci aquaparku nebo autokempu zakoupit také jako „plyšáka“, v nabídce máme dvě velikosti a každá udělá radost dětem i dospělým.  spox omalovanky 1 male
Malé návštěvníky určitě potěší letošní novinka se SPOXem a to omalovánky „SPOXOVÁNKY“, ve kterých se dětem SPOX představuje v různých, nejen sportovních, podobách. V doplňkovém prodeji také nabízíme další sortiment výrobků se SPOXem i bez něj, naleznete zde originální dárky i věci denní spotřeby.

Zboží z doplňkového prodeje jsi můžete zakoupit na recepci aquaparku
nebo autokempu Olešná. 

 Informace naleznete také na webech aquaparku www.aquapark-olesna.cz.

 

 Starý SPOX                                                                                 Nový SPOX

 DSC 0665    spox novy


SPORTPLEX - když chcete žít naplno.

Fotogalerie

Kde nás najdete?

Aquapark Olešná

Nad Přehradou 2290, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°39'47.0"N, 18°18'30.9"E

Kontakt na recepci

8:00-20:00