Jarní prázdniny na Aquaparku Olešná

Jarní prázdniny na Aquaparku Olešná

Jarní prázdniny se blíží a abyste si je mohli užít naplno, prodlužujeme otevírací dobu! PO-PÁ    od 10:00 do 21:00 SO-NE    od 9:00 do 21:00 Otevírací doba bude prodloužena v těchto termínech:   6.2.-12.2. prázdniny: F-M, Přerov 13.2.-19.2. prázdniny: Nový Jičín  6.3.-12.3. prázdniny: Ostrava, Prostějov 13.3.-19.3. prázdniny: Karviná a Havířov                   Užijte si jarní prázdniny v Beskydech a Aquaparku Olešná. Pokud vyrazíte do krásných beskydských hor, ať už na túru nebo lyžovat, co může být lepší, než se pak přijít zahřát do Aquaparku Olešná a zažít tak super aktivní prázdninový den.  TIP: AQUASAUNA = 3 hodiny v bazénu a saunách (Finská sauna, Slaná římská lázeň, Turecká parní lázeň se světelnou terapií, Infra kabiny).     

Valentýnské plavání při svíčkách 11. února 2023

Valentýnské plavání při svíčkách 11. února 2023

Den všech zamilovaných se blíží a proto jsme si pro vás připravili Valentýnské plavání při svíčkách na Aquaparku Olešná. Vezměte svou partnerku či partnera a udělejte si krásný večer se skleničkou Prosecca u bazénu s romantickou atmosférou plavání při svíčkách. Nebude chybět ani relaxační hudba nebo whirpool.  Jen Ty a Tvůj milý/milá, přítmí, svíčky, relax, otevřený průchod mezi bazénem a saunovým světem a k tomu tři speciální saunové ceremoniály. Dále jistě nemusíme pokračovat.. 😉 Toto vše je Plavání při svíčkách! Bistro na Kryťáku je také připraveno se speciální nabídkou. K oblíbeným stálicím, jako jsou tortilly, toasty, nebo domácí hranolky /s chedarem/ trhaným masem, bude v nabídce pro tento večer i Prosecco, Aperol Spritz, Hugo Spritz. K dokonalosti postačí již jen možnost vychutnat si drink přímo u bazénu, což Vám rádi při této příležitosti umožníme.   Termín: sobota 11. 2. 2023 v čase 19:00-22:00 AKČNÍ CENA: 449 Kč / osoba V ceně: 3 hodiny relaxu v bazéně i Saunovém světě se 3 ceremoniály                1 sklenička Prosecca Poznámka: Na tuto speciální akci není možný vstup přes Váš abonentní čip.   Zní to lákavě, že? 😊  Tak si rezervujte on-line své místo již nyní.   UPOZORNĚNÍ: Celý areál Aquaparku Olešná bude v sobotu 11. února otevřen pouze do 18:30, z důvodu příprav na Plavání při svíčkách. Prodej jednorázového vstupného bude možný pouze do 16:45. Děkujeme za pochopení.   

Aquatěhobik na Olešné

Aquatěhobik na Olešné

Pojďte s námi zkusit AQUATĚHOBIK a prožít tak aktivní těhotenství. Ke zdravému životnímu stylu těhotné maminky nepatří pouze dobrá výživa a psychická pohoda, ale také přiměřená pohybová aktivita. Jednou z nejlepších aktivit vhodných pro těhotenství je plavání. Cvičení probíhá každou sobotu před otevírací dobou od 8:00 hod.   Cvičení je určeno nastávajícím maminkám od ukončeného třetího měsíce těhotenství. cvičení ve vodě působí relaxačně a nezatěžuje klouby odlehčuje přetíženou bederní páteř využívá odporu vody a zapojuje tak více svalů zlepšení techniky dýchání potřebné u porodu příznivě působí na svalstvo pánevního dna Cena cvičení: 180 Kč/lekceInformace a objednávky na tel: +420 724 118 581p. Barbora Pavláskoválektorka plavání těhotných  

Otevírací doba od 1. ledna 2023

Otevírací doba od 1. ledna 2023

Vážení návštěvníci,  s novým rokem přicházíme s novou otevírací dobou Krytého aquaparku Olešná v bazénové části ZDE. Saunový svět je bez změn, jen bychom Vám rádi připomněli středeční saunování pouze pro ženy a čtvrteční pro muže.   


Slaná římská lázeň


Jak jste si již mnozí mohli povšimnout, oranžová parní sauna se nám proměnila v místo plné slané mlhy, která by se dala krájet. O co se jedná? Jde o slanou římskou lázeň, která působí pozitivně na vaše zdraví. 

  

 

Popis: 

- používáme 2 varianty ingrediencí a další připravujeme (např.vincentka)

- lázeň v parní kabině, teplota do 45 °C max.

 

1. Ingredience - Sůl z Mrtvého moře

Tato Mořská voda obsahuje 32-34% soli ve srovnání s 3-4% soli v jiných mořích a oceánech. Sůl z Mrtvého moře obsahuje 21 přírodních minerálů ve srovnání jen s 9 minerály u jiných solí. Mrtvé moře leží 400 metrů pod úrovní hladiny moře, což vytváří jedinečné klimatické podmínky přispívající k významným přednostem přírodní soli:

Extrémní teplo od 30 do 45 stupňů Celsia téměř po celý rok

Relativně malá vlhkost ovzduší 30 – 45 %

Mimořádné podmínky ovzduší způsobené světově nejvyšším barometrickým tlakem a nejvyšším obsahem kyslíku v nadmořské výšce 400 metrů pod úrovní hladiny moře

Ovzduší je neznečištěné a prakticky bez alergenů

Mořská voda je naprosto čistá

Jedinečné sluneční záření vyplývající z dlouhé optické délky v nejnižším bodě na zemi

Minimální dešťové srážky 0,25 - 0,76 centimetrů během 3-4 měsíců za rok

Podzemní teplo je důsledkem minerálních zdrojů vytvářených v Mrtvém moři, toto jedinečné minerální spojení nenajdete v žádné jiné prodávané soli

 

Technické údaje

Země původu: Izrael – Mrtvé moře, severní pobřeží

Ingredience: Přírodní čistá mořská voda z Mrtvého moře

Proces: Mořská voda je čerpána do hliněných nádrží. Sůl je podstoupena krystalizačnímu procesu, pomocí něhož jedinečné klimatické vnější podmínky napomáhají účinné krystalizaci soli a vypařování vody v nádržích, kde je sůl krystalizována. Solné krystaly-procesy jsou dokončeny gravitací. Potom jsou těženy z nádrží do povrchových skládek. Zde se sůl vysouší na slunci.

 

2. Ingredience: Sůl z Mrtvého Evropského moře z města Podhajská v SR 

Tato mořská voda mnohonásobně převyšuje podíl minerálních látek a solí v mořském vzduchu. Hlavním účinkem je:

posílení imunitního systému

prevence onemocnění

pročištění a uvolnění dýchacích cest

pomoc při astmatu a chronické bronchitidě

pozitivní vliv na pokožku

intenzivní účinek při alergiích

vyčistí a napne pokožku

příznivý vliv na štítnou žlázu

 

DOPORUČENÍ:

Pro děti od 2 let, možnost opakovat vícekrát denně, vdechovat ústy i nosem, po dokončení procedury nechat sůl působit na pokožce.

 

 

Otevírací doba

Aktuálně

Bazén 30 °C
Whirpool 33 °C
Venek °C

Webkamera

Fotogalerie

Kde nás najdete?

Aquapark Olešná

Nad Přehradou 2447, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°39'47.0"N, 18°18'30.9"E

Kontakt na recepci

Tel.: 558 638 754 - informace