Bazén : 0
Sauna : 0
Venek : 0
Bazén: 31 °C
Whirpool: 34 °C
Venek: 20 °C

spox_maskot aquaparku olen

I naše společnost má svého maskota. Je jim kapička vody. A proč zrovna voda? Společně se zemskou kůrou a vzduchem tvoří základní podmínky pro existenci života na Zemi. Její charakteristické vlastnosti v různých skupenstvích dokonale charakterizují naši společnost.

LED  - lední hokej

KAPALNÉ SKUPENSTVÍ  - krytý i letní aquapark

PLYNNÉ SKUPENSTVÍ  - saunový svět

Maskot vznikl v roce 2011  a na návrhu jeho jména se mohl v soutěži podílet každý  z Vás. Rozhodování o výběru jména bylo složité. Mezi zhruba 30ti krásnými jmény, bylo ale nakonec vybráno jméno SPOX.

 

Pro nejmenší ale i pro dospělé?

Spox může být i Vašim novým kamarádem. Stačí, když nás navštívíte na některé z akcí, které pořádáme nejen v létě na letním aquaparku, ale také v průběhu roku v kryté části. Spox doprovází akce od začátku až do konce a rád vykouzlí úsměv na Vaši tváři.

 

Spox, když chcete žít naplno a s úsměvem.

Staňte se fanouškem Spoxe na Facebooku.

spox baner

Spox jako suvenýr:

spox-suvenyr-1

spox-suvenyr-1

Plyšový Spox 35cm Plyšový Spox 20cm

spox-suvenyr-1

spox-suvenyr-4

Plyšový polštář 30x30cm Šampón 300ml a Sprchový gel 300ml

 

Všechny suvenýry si můžete zakoupit na recepci Aquaparku nebo Haly Polárka, více informací o suvenýrech se dozvíte v našem eshopu.

Koupí těchto suvenýrů podpoříte textilní dílnu Charity Svatého Alexandra, která je zaměstnavatelem zdravotně postižených osob, kteří vyrábí naše plyšové suvenýry.