Bazén : 7
Sauna : 0
Venek : 0
Bazén: 31 °C
Whirpool: 34 °C
Venek: °C

PŘEDSTAVUJEME TÁBOROVÉ LEKTORY

 

Kateřina Gazdová, hlavní vedoucí tábora, přebírá odpovědnost za děti v průběhu tábora

Jsem nadšenec pro děti, a právě tato práce je zároveň i mým koníčkem.  Již 5tým rokem působím jako trenér moderního pětiboje ve FM a dělám hlavního vedoucího táborů, proto pro mne VŠ pedagogická byla jasnou volbou. Teď jsem ve čtvrtém ročníku, a díky svým zkušenostem jsem vzala i práci třídní učitelky. ,,S úsměvem jde všechno lépe."

 

Lada Šmiřáková

Jmenuji se Lada a jsem studentkou Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Práce s dětmi mě baví už od střední školy, kterou jsem si vybrala také s pedagogickým zaměřením. Mezi mé záliby patří plavání, cestování a angličtina. Letošní prázdniny na akvaparku působím i jako pomocný plavčík. "Měl bys plavat, měl bys plavat, měl bys plávat, plávat, plávat" by Dory

 

Dominik Mička

Jsem student, a ve volném čase se věnuji práci plavčíka na akvaparku Olešná. Díky bohaté zkušenosti s prací s dětmi - v rámci animačních programů a zajišťování bezpečnosti na atrakcích pro děti, které již několik let provozuji vím, jak je bezpečnost a zodpovědnost důležitá. ,,Děkujeme za důvěru kterou do našeho týmu vkládáte a věřím, že vy i vaše děti budete spokojeni."