…foťte v Letním aquaparku Olešná a získejte jednu z hlavních cen RETRO fotosoutěže „Zpátečka“: nocleh v pensionu na horách, snídaně v hotelu nebo skipas na Bílou...

Vzpomínám si, jak jsem byla malá a jezdili jsme s našima do „Jugošky“, auto nabalené k prasknutí, cesta trvala i tři dny (dle schopností řidiče), z moře jsme jako děti vycházeli ven jen na jídlo, fialové rty ze studené vody jsme měli denně, noční cesta na záchod kousek za stan byla skutečným dobrodružstvím… Občas si o tom povídáme při rodinných oslavách a „mladí“ někdy nevěří vlastním uším…

Letos proplouváme sezónou v Letním aquaparku Olešná na vlnách RETRO, proto se také prázdninová soutěž „ZPÁTEČKA“ nese v tomto duchu. Vyfoťte se v Letním aquaparku ve stylu „nejen devadesátek“. Využít můžete náš RETRO dovolenkový koutek přímo na "letňáku", fotky lze vylepšit textem či filtrem. Pošlete nám fotku mailem a můžete vyhrát jednu z cen našich hlavních partnerů. 

Pension „Chata pod Lysou horou“

...vám věnuje jednu noc pro dvě osoby v srdci Beskyd v nově postaveném pensionu, kde si odpočinete a načerpáte energii do dalších dní.

Hotel Park Inn by Radisson Ostrava

...vás zve na snídani formou bufetu v pracovní den nebo o víkendu. Začněte svůj den s plným žaludkem a vezměte s sebou rodinu či přátelé. (Cena je pro 4 osoby)

Ski areál Bílá

...věnuje do soutěže dva celodenní skipasy do areálu v Bílé pro sezónu 2017/2018.

Decathlon Ostrava Avion

...obdaruje 10 z vás dárkovou poukázkou na nákup sportovního vybavení. 

 

Přidejte se k nám a soutěžte právě s tou svou nejvíce retro fotkou o zajímavé ceny našich partnerů. 

 

Fotografie musí být pořízena v prostorách Letního aquaparku Olešná, a to v termínu od 01. července do 27. srpna 2017. RETRem se rozumí styl 70.-90. let minulého století.

Nejdříve vybereme deset nejoriginálnějších snímků postupujících do užšího kola a poté tři hlavní výherce ve veřejném kole.

Informace a pravidla soutěže.

 

Bavte se s námi a užijte si RETRO léto 2017 v Letním aquaparku Olešná.

 

RETRO