Letní aquapark Olešná, společně s partnery akce, vyhlašuje na letošní prázdniny soutěž o nejoriginálnější fotografii ve stylu RETRO (70.-90. léta) pořízenou v letním aquaparku.

Rozjíždíme soutěž „ZPÁTEČKA“.

Fotografie či koláž mohou být vtipně doplněné textem, upraveny filtrem či smajlíky... Zapojte svou fantazii, vytáhněte staré plavky, šaty, vyfoťte se s dědou a babičkou, zavzpomínejte na dovolenou v Jugoslávii… 

FOŤTE RETRO.

Přidejte se k nám a soutěžte právě s tou svou nejvíce retro fotkou o zajímavé ceny našich partnerů. Fotografie musí být pořízena v prostorách Letního aquaparku Olešná, a to v termínu od 01. července do 27. srpna 2017. RETRem se rozumí styl 70.-90. let minulého století.

Nejdříve vybereme deset nejoriginálnějších snímků postupujících do užšího kola a poté tři hlavní výherce ve veřejném kole. 

Vdechněte své fotce styl RETRO, vyfoťte se v retro plavkách, zapojte do fotek celou rodinu, využijte jako kulisy pro svůj snímek RETRO koutek umístěný v Letním aquaparku Olešná… 

 

Pro výherce jsou připraveny zajímavé odměny od našich partnerů, soutěžíme o tyto hlavní ceny:

  • nocleh pro 2 osoby v pensionu Chata pod Lysou, Malenovice
  • snídaně pro 4 osoby v Park Inn hotelu Ostrava
  • dva celodenní skipasy do střediska SKI Bílá

Dále na soutěžící čekají poukázky do prodejny DECATHLON, drobné upomínkové předměty nebo také poukázky na volné vstupy do aquaparku Olešná.

 Propozice a podmínky soutěže naleznete ZDE (pravidla budou on line nejpozději od pondělí 03. července)

 

Rozjeďte to na „zpátečku“ a užijte si  RETRO léto 2017 v Letním aquaparku Olešná

 

  Stan retro