Jak jsme již naznačovali na konci loňského léta, letošní sezónou 2017 proplaveme v Letním aquaparku Olešná v RETRO duchu. Někteří z nás opráší vzpomínky na svá mladá léta, na své lásky, touhy a lumpárny, mladší ročníky se budou usmívat nad stylem těchto nedávno minulých, a přece tak odlišných let.

Atmosféru 70-90 let minulého století se budeme snažit přiblížit nejen v RETRO dovolenkovém koutku postaveném v Letním aquaparku Olešná, ale rovněž v rámci programu, který jsme na toto léto připravili. 

Také naši prodejci občerstvení vás čas od času překvapí „retro specialitkami“. V areálu nabízíme, mimo jiné, osvěžující OLLIES zmrzliny podávané z RETRO kola, můžete ochutnat nejen kvalitní zmrzliny, ale i sorbety.  Vyberte si  mini porce pro malé jedlíky nebo maxi zmrzliny s gramáží 225 g. 

Hlavní RETRO akcí bude oficiální zahájení sezóny „HURÁ PRÁZDNINY“, která proběhne 1.–2. července v areálu letního aquaparku. Čeká na vás program pro oba dny obsahující skutečně RETRO „PERLY“, jako např.: minisraz trabantů, workshop výroby retro-kytiček, běh (procházka) okolo Olešné v retro stylu nebo retro fotobudka. 

Tato akce není jediná a stejně jako v předchozích sezónách vás budeme bavit po celé léto, naše zábavné programy se soustřeďují do víkendových dní a jsou zpravidla vytvořeny pro celou rodinu. Přehled jednotlivých akcí sledujte na www.aquapark-olesna.cz nebo na našem FB https://www.facebook.com/aquaparkolesnafm/

Pro soutěživé typy máme opět LETNÍ FOTO-SOUTĚŽ o nejoriginálnější fotografii ve stylu RETRO, podrobnosti k soutěži připravujeme a již nyní můžeme slíbit zajímavé ceny pro výherce, soutěžit budeme o snídani pro celou rodinu či skipasy. 

Sezónu v duchu RETRO zahajujeme 01. července 2017 na Letním aquaparku a věříme, že u toho budete i vy i Vy i Ty…

BAVTE SE O PRÁZDNINÁCH S NÁMI. 

 

alt