Je nám potěšením předat vám nejnovější zprávy z Olešné. Otevírá se zde totiž hřiště Adventure golfu, na které Vás, viz níže, zvou jeho provozovatelé.

Termín otevření Adventure golfu je v pátek 4. května 2018 ve 12 hodin.

Na našem hřišti může v jeden okamžik hrát až 35 hráčů. Součástí areálu je i posezení na terase s občerstvením.

Pro návštěvníky během celé sezony budou připraveny turnaje pro všechny věkové kategorie o věcné ceny, pro firmy u nás nabízíme možnost konání firemních akcí.

Něco z historie Adventure golfu:

Adventure golf se k nám dostal ze severní Ameriky, kde je oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem a především rodinnou zábavou. Je to v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových jamek. Velikost drah je však to jediné, co má Adventure golf společného s minigolfem. Způsob hry je totiž zcela odlišný. Klasické překážky známé z minigolfu zde nenajdete, na drahách jsou různé terénní nerovnosti, vyvýšeniny, boule, vodní pasti a písečné bunkry – tedy stejně jako u golfu.

A povrch drah? Zapomeňte na klasický šedivý eternit. Adventure golf se hraje na umělé golfové trávě a hráči během hry smí nebo dokonce musí chodit po drahách. Hraje se golfovými holemi určenými k puttování nebo minigolfovými kladívky a golfovým míčkem. Takže Adventure golf není ani minigolf ani golf, ale něco mezi tím…

 

Hlavně při něm zažijete spoustu legrace a probudí ve vás skrytou soutěživost.

Ceník, otevírací dobu a kontakt naleznete zde.

Těšíme se na vaši návštěvu,

Tým Adventure golf Olešná

 

  Adventure golf