Již tuto neděli 14. května se v prostorách Letního aquaparku Olešná uskuteční 1. ročník závodu Motor Lučina LASER RUN, který nabízí dnes tolik oblíbený běh v kombinaci se střelbou z laserových pistolí a vytváří tak ojedinělý zážitek spojení pohybu v běhu a klidu ve střelbě. Soutěž je určena dospělým i dětem.

 

Na aquaparku se tentokrát bude běhat a střílet

Rádi jsme se stali partnery tohoto zajímavého závodu, který se celý poběží v prostorách venkovního aquaparku. Pro závodníky je připraven okruh na smíšeném terénu a střelba z laserových zbraní na 10 a 5 metrů. Laserové zbraně jsou k dispozici na místě, s sebou si tak jen přibalte „dobrou mušku“.

 

Aquapark Olešná se stal partnerem závodu LASER RUN, a kromě již výše zmíněné závodní trasy, poskytne všem závodníkům sociální zázemí (šatny, WC).

Závod je určen jak jednotlivcům, tak štafetám, vítězové obdrží pohár, první tři v každé kategorii pak získají věcné ceny a finanční odměnu, každý závodník ročníku 2000 a mladší dostane sladkou odměnu.

 

Stále je možnost zasílat přihlášky, a to až do 11. května 2017 na adresu:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Přijměte prosím tedy naše pozvání na neděli 14. května, kdy se na aquaparku Olešná uskuteční netradiční závod LASER RUN spojující běh a střelbu. 

 

Podrobnosti o akci a časovém programu naleznete na: http://plavanifrydekmistek.cz/2017/04/22/motor-lucina-laser-run-2017

 

 Tým aquaparku Olešná

 

 

SPORTPLEX, když chcete žít naplno www.sportplex.cz, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

alt